ADI-HSI Eğitim Seti

İrtifa Direktörü Göstergesi (ADI) ve Yatay Durum Göstergesi (HSI) Eğitmeni Yatay Durum Göstergesine (HSI) sahiptir ve gerçek uçak aletlerini içerir.

Apu Motor Eğitim Seti

Çalıştırılabilir Uçak Yedek Güç ünitesi APU Eğitim Seti, APU motorunun çalışma prensiplerini ve aşamalarını, güvenilir ve portatif yapısıyla kullanıcılarına gerçek bir deneyim sunmaktadır.

Autopilot Sistemi Eğitim Seti

Temel olarak üç eksenli bir otopilot ile, modern uçak otopilot sistemlerinin teorisinde, tasarımında ve çalıştırılmasında uygulamalı deneyim sağlamak amaçlı tasarlanmıştır.

Avionics Eğitim Seti

Cam kokpit şeklinde tasarlanan Sturcture, eğitmenlerin uçak tipinden bağımsız olarak uçakların aviyonikleri konusunda eğitim almalarına olanak sağlıyor.

Oring Eğitim Seti

O-Ring ve sızdırmazlık eğitmeni, kursiyerlerin o-ringleri ve contaları takıp çıkarması için tasarlanmıştır.

Piston Motor Eğitim Seti

Motor, döndürücü ve regülatörlü bir pervane tertibatına sahiptir. Operatör, motoru çalıştırmak için gerekli enstrümantasyon ve kontrollerle birlikte yarı kapalı operatör kabinindedir.

Uçak Elektrik Sistemi Eğitim Seti

Electrical Trainer, elektrik bileşenleri ve devrelerine yönelik uygulamalı eğitim için tasarlanmıştır. Eğitim seti, bir uçağın elektrik sisteminin parçası olan tipik bileşenleri içerir.